Znáte výhody offshore společností? Toto jsou ty hlavní

Offshore společnosti se v dnešním podnikatelském světě jeví jako velmi zajímavá možnost, která je spojena s řadou výhod. Pokud jste na samotném začátku a nad danou cestou teprve přemýšlíte, podívejte se s námi na výčet hlavních pozitiv.

Optimalizace daní

Toto je rozhodně jeden z hlavních důvodů, proč se lidé touto cestou vydávají. Chtějí ušetřit na daních. Místem, odkud jsou dané firmy provozovány, je takzvaný daňový ráj. Už tento název jasně ukazuje primárně na to, že daňové zatížení je vskutku minimální. Buď se neplatí žádné daně, nebo se platí jenom minimální paušální suma.

Výběr zemí je velký

Druhým pozitivem je i fakt, že si podnikatel může vybrat z celé řady zemí, které jsou k dispozici a kam je možné firmu přenést. Když se máme podívat na výčet hlavních zemí, rozhodně bude dominovat právě tato trojice:

Belize

Seychelská republika

Marshallovy ostrovy

Založení firmy je hračkou

Mnozí mohou mít obavy z toho, že založení pro ně bude komplikované a také náročné. Dané obavy však nejsou vždy na místě. Existuje totiž možnost profesionální pomoci, kterou nabídne ioffshore.cz. v čem je daná pomoc unikátní? V tom, že offshore společnost může být založena takzvaně na klíč. Stačí jenom uvést hlavní požadavky a o vše ostatní se již postará profesionál. Firma tak bud založena jednoduše, levně a také rychle. Stačí dodat několik základních informací a potom si už pouze převzít hotovou firmu.

Vše je legální

Ani po této stránce není třeba mít jakékoliv obavy. Podnikání v této formě je naprosto legální. Potvrzuje to velké množství podnikatelů, které již firmu v daňových rájích mají a se kterou zcela bez problémů podnikají nejenom v rámci České republiky, ale bez problémů i v rámci celého světa. Navíc i zde čerpají určité výhody. Jelikož se jedná o zahraniční firmu, může výrazným způsobem stoupat také její prestiž.