Víte, kde hledat kvalitní gastro balení zeleniny a dalších potravin?

Mít v restauraci mnoho hostů, to si žádá kvalitní tým v kuchyni, potřebné vybavení a také suroviny, jež jsou chutné, čerstvé, na pohled hezké a voňavé, aniž by obsahovaly umělá dochucovadla a jiné nežádoucí látky. Kvalitní potraviny pro restaurace, bary, vývařovny, wellness centra a jiné gastro provozy, ale i firmy, které chtějí věnovat dárkové balení potravin atd., nabízí společnost BMC Brno. Její značka Bassta.cz slaví úspěch pro své kvality a příznivou cenu. Podívat se na ni můžete na https://www.bassta.cz/.

Zelenina v gastro balení

Ve většině případů je neekonomické i neekologické nakupovat ve velkém potraviny v jednotlivých balíčcích, plechovkách, malých skleničkách… Tam, kde je to možné, bychom měli volit gastro balení zelenina, oleje, ovoce a mnohé jiné. U značky Bassta můžete počítat s tím, že i ve velkém balení najdete jen kvalitní suroviny. Produkty zde neztrácí na kvalitě na úkor větších objemů a výhodných cen.

Sortiment je velký, BMC je schopna uspokojit všechny potřeba zákazníků, gastro balení znamenají významnou a velmi důležitou položku. Proto se také specializuje i na dovoz velkogramážních produktů od dodavatelů, kteří jsou vždy prověření léty, a díky tomu vznikla značka Bassta, kde je kladen důraz na kvalitu, chuť, trvanlivost, balení i logistiku.

Vybírat můžete nejen sterilovanou zeleninu, ale i konzervované ovoce, olivy, olivové oleje, koření, oceňovaného tuňáka. Z mnoha gramáží, od malých plechovek po velké, dokonce jsou zde i sudy nebo jednoporcový program.

Gastro balení olivy pro mnohé příležitosti

Na zdobení, ale i přípravu pizzy, pomazánek apod., můžete použít olivy. Gastro balení olivy Bassta najdete v plechovkách 3 kg, v plechovkách malých, ve sklenicích různých velikostí i ve vacích 3,8 kg.

Kompletní přehled sortimentu i více informací o značce Bassta najdete na bassta.cz.