Úklidová technika na profesionální úrovni?

Jak uklízejí profesionální společnosti? Pokud si představíte armádu úklidových pracovníků, jste na omylu. V dnešní době hraje prim inovativní technologie. Moderní čistící stroje dokáží zvládnout mnohem více práce než pracovníci vybavení základními úklidovými nástroji. Investice do profesionální techniky se může zdát vyšší, ale velmi brzy se vrátí, když zjistíte, že jeden pracovník s profi technikou zvládne stejnou práci jako více lidí bez této techniky.

Kde profesionální úklidovou techniku hledat?

Specialistou na úklidovou techniku je společnost Unikont Group s.r.o., která nabízí úklidovou techniku od předních značek, jako jsou HAKO, Multicar, GHIBLI, WIELAND, RIBO a další. Takovou techniku v běžných obchodech nenalezete, společnost vám zajistí její nákup za nejlepší cenu. Nabízí se vám jak venkovní, tak i vnitřní úklidová technika a její kompletní nabídku můžete vidět na webu společnosti https://www.unikont.cz/. Venkovní technika zahrnuje stroje pro údržbu komunikací, zimní a letní nástavby, sekačky a kloubové nakladače. Vnitřní úklidová technika zahrnuje zametací a mycí stroje, profesionální vysavače, průmyslové vysavače a univerzální mycí stroje.

Scrubmastery

Velmi oblíbenou technikou pro vnitřní úklid jsou scrubmastery. Jde o podlahové mycí stroje, které dokáží během krátké chvíle umýt velkou plochu, Nabízí se v mnoha provedeních a to jak pro sedící, tak i pro chodící obsluhu. Můžete s nimi zajistit čištění velkých hal i obchodních prostorů. Nabízí se však i malé a kompaktní scrubmastery, které využijete i pro menší a stísněné prostory. Čištění u nich zajistí disková kartáčová hlava, která si poradí i s prostory blízko krajů. Nabídka těchto strojů je natolik rozmanitá, že si z ní vybere každý. Inspirujte se nabídkou společnosti.