Tatry volají, užijte si zde dokonalou dovolenou

Slovensko je krásnou zemí a kdo se sem jednou vydá, už sem musí jezdit neustále. V této zemi je něco opravdu krásného a není to jen kultura a místní lidé, ale také divoká příroda, kterou můžete vidět Tatrách. Pokud i chcete užít opravdu krásnou dovolenou a chcete strávit čas v krajině, která si získá okamžitě vaše srdce, zvolte Nízké Tatry. Zde se rozhodně nudit nebudete a místní krajina vás donutí stále nějak cestovat a objevovat další krásy. Abyste si zde dovolenou užili naplno, je vhodné zvolit ten správný hotel.

Kde se ubytovat?

Nízké Tatry nabízí mnoho možností ubytování. Mezi strategicky nejlepší místa patří hotel Björnson. Můžete ho navštívit kdykoliv v roce, v létě si užijete krásné túry a výlety, v zimě zase lyžování. Hotel se nachází v Demänovské dolině a to přímo uprostřed lyžařského střediska Jasná. Jestliže hledáte hotel Jasná v Nízkých Tatrách, lepší už nenajdete. Jste zde v bezprostřední blízkosti svahu a lanovky, můžete si z hotelu vzít lyže a dostat se s nimi kamkoliv do celého střediska Jasná.

Nejde však jen o malý hotýlek, ale o jedinečný ubytovací komplex. Pokud máte rádi tradiční vzhled horských chat, zamilujete si původní hotel Bjornsonky, dále můžete využít Villu nebo úchvatné chatky TREE HOUSES. Celková kapacita hotelu je 216 lůžek i s přistýlkami. Hotel patří mezi nejvýznamnější ubytovací zařízení na Slovensku a pokud si chcete užít dokonalý relax nebo aktivní dovolenou, tento hotel vám nabídne vše, co si jen budete přát. Hotel je jako stvořený pro celé rodiny i s dětmi. Mnoho lidí hledá hotel Liptov, tato část Slovenska je totiž velmi malebná.

Užijte si ubytování v hotelu v horském stylu. Zažijete jedinečný zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat. Pokud disponujete čtyřnohými mazlíčky, hotel je přivítá s otevřenou náručí. Pokud vás návštěva Nízkých Tater láká, navštivte oficiální internetové stránky hotelu bjornsonka.sk, kde se dozvíte více informací.