Kam se vydat na letošní dovolenou? A co třeba do Chorvatska

Chorvatsko je přímořská destinace, kterou si oblíbila celá řada turistů. Jaké výhody nabízí pro nás? Je to ideální volba jako last minute chorvatsko a důvodů je hned několik. V první řadě je to dovolenková destinace, která je blízko. Můžeme se do ní vydat jak autobusem tak i vlastním automobilem. Druhá možnost nabízí celou řadu výhod. Kromě jiného je to nezávislost na ostatních cestujících. Pokud se chcete vydat na některý z ostrovů. Lze využít trajektovou přepravu, která ostrovy spojuje s pevninskou částí.

Další výhodou je cenová dostupnost, která se odráží i na ubytování chorvatsko. Pro zajištění různých druhů ubytování můžete využít širokou nabídku cestovních kanceláří. Patří mezi ně i ubytovanivchorvatsku.cz.

Co svým návštěvníkům nabízí Chorvatsko?

Chorvatsko je místo, které svým návštěvníkům nabízí a zajišťuje dokonalou dovolenou. Velký podíl na tom má i nádherná příroda a skvělé podmínky pro mořský relax.

Co se moře týká, tak si zde můžete prohlédnout bohatý podmořský život, neboť některé destinace jsou dokonale připravené pro potápění. Jestliže nepatříte mezi majitele potápěčského vybavení, můžete si jej vypůjčit v některé z přímořských půjčoven. Pokud jste v potápění nováček, můžete využít nabídku některé z potápěčských škol, kterých je zde velké množství.

S dětmi můžete vyrazit do některého ze zábavních parků a aquaparků. Mezi ty známé a vyhledávané patří jeden v Poreči, další pak nabízí Mali Lošinj nebo Biograd na Moru. Pokud hledáte písečné pláže, tak se vydejte na Istrii do Medulinu, na ostrov Rab nebo do Omiše. Tyto plíže jsou vhodné i pro malé děti.

Milovníci přírodních krás jistě nevynechají návštěvu Plitvických jezer nebo národního parku Paklenica. S kolonií skákajících delfínů se můžete potkat v moři kolem ostrovů Cres a Lošinj.