Český projekt se postaral o možnost sledovat všechny zprávy najednou

Neustále vznikají zajímavé aplikace a nástroje, které ulehčují život a šetří čas. Mnoho lidí to vítá, protože už nyní žijí ve velmi hektickém světě, kdy je těžké si najít chvilku času na základní věci. Jednou z populárních potřeb většiny lidí je mít přehled o tom, co se děje v domově i ve světě, mnoho lidí zajímají také události ze sportu, zajímavosti z oblasti ekonomiky, techniky, bulváru a mnoho dalšího.

Málo času? Žádný problém

Většina webů neobsahuje jen články, které nás zajímají, ale často se probíráme nezajímavým obsahem, abychom konečně narazili na články, které si chceme přečíst. Často je také potřeba navštěvovat více webů a to je, jak jistě víte, velmi časově náročné. Řešením je portál https://www.cerstvezpravy.cz/, který vám umožní sledovat všechny důležité weby najednou. Tento portál monitoruje obsah mnoha kvalitních českých magazínů, informace o něm vám následně zobrazuje formou titulků jednotlivých článků, které jsou přehledně rozdělené podle zdrojů i podle tématických kategorií.

Když budete chtít sledovat třeba zpravodajství, půjdete do příslušné sekce a uvidíte zde zpravodajské články z mnoha webů najednou, nestane se vám tak už, že by vám unikla nějaká důležitá informace. Jelikož se zobrazuje obsah jen formou titulků, stačí si projít titulky, abyste měli přehled, co všechno vyšlo a ty titulky, které vás zaujmou, si můžete rozkliknout na celý článek. V kategorii o ekonomice najdete všechny ekonomické články, které v daný den vyšly, to samé platí o kategorie pro dům a zahradu, kulturu, bulvár a další.

Pravidelné používání portálu Cerstvezpravy.cz je možností, jak ušetřit čas hledáním zajímavých článků, získat přehled a přečíst si více článků za stejnou dobu. Na webu je i velmi šikovná funkce, můžete si jednotlivé zdroje přidávat do oblíbených a následně se vám budou články z těchto zdrojů zobrazovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Používání portálu je zdarma a zajisté si ho také oblíbíte.