Aktuální nabídka na nejlákavější zážitky

Milujete ten pocit, kdy se letadlo vznese do oblak, a Vy ztrácíte kontrolu nad zemskou pevninou? Velmi podobné pocity můžete zažít také během letu balónem.

Zažijte během letu chvíle adrenalinu i romantiky

Jedině v oblacích zažijete ten omamný pocit, kdy se můžete dotýkat nebe. Z výšky několika set metrů si budete moci vychutnat pohled na okolní krajinu a shlédnout tak místa, kolem nichž denně chodíte nebo kde rádi trávíte Váš volný čas. Možná o něco lákavější pro Vás bude, když si vyberete lokalitu, kterou jste doposud nenavštívili. Z ptačí perspektivy tak shlédnete různá zákoutí krás České republiky. Vyhlídkový let horkovzdušným balónem umožňuje odpoutat se od každodenních starostí a zažít pocit svobody a nezávislosti. V pestré nabídce si jistě najdete místo, které se pro Vás stane favoritem.

Kam za indoor surfingem?

Indoor surfing nabízí spoustu zábavy především milovníkům adrenalinu. Tuto vodní aktivitu si zamilují především ti, kteří rádi spojí pobyt ve vodě se sportováním. Surf Aréna Praha je jedinou arénou svého druhu v České republice. Jedinečnou atmosféru slunné písečné pláže v zámoří navozuje možnost dát si na baru drink a užívat si danou chvíli. Na unikátním indoor surfu můžete zažít stejné dobrodružství jako na Hawai. Surfování na opravdové vlně v Surf Aréně Praha navodí jedinečný indoor simulatátor. Další jedinečné adrenalinové i romantické zážitky můžete pro Váš volný čas vybírat na internetovém portále Firmy na zážitky zde www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/. Katalog těch nejúžasnějších zážitků může posloužit také jako inspirace na vánoční dárky pro Vaše nejbližší.