4 kroky k útulnému domovu. V hlavní roli shabby chic i zeleň

Doma je vám krásně, ale něco tomu chybí? Podívejte se na tipy, se kterými bude vaše domácnost místo, kam se budete skutečně těšit. Shabby chic vás nadchne!

Nezapomeňte na must have

Must have neboli prvky, které doma prostě musíme mít. Jsou to prvky, bez kterých se neobejde žádná domácnost. I když se v rámci minimalismu doma osekává zdobnost a barevnost, v žádném interiéru by neměly chybět záclony a garnýže. Určitě nemusí být vzorované. Styl ale místnosti dodají vždy. Jistou dávku soukromí ocení každý z nás.

Vyzkoušejte shabby chic

Tento styl je v posledních měsících stále více skloňován, a my se tomu vůbec nedivíme. Stačí jedna fotografie a víte, že jste doma. Ano, trochu to připomíná pokojíček od babičky z let dávno minulých. Ale přiznejme si – nebylo právě toto místo oním pomyslným domovem, kde to vonělo kávou a dobrou bábovkou? Elegantní shabby chic miluje květinové motivy, dřevěné textury a renovovaný nábytek. Dokonalé kouzlo domova!

Plíce domácnosti

Bydlíte v místě, kde je neustále cítit výfukové plyny? Pohledejte si informace o přínosu rostlin do vaší domácnosti. Když zjistíte, jak moc dokáží vzduch zbavit škodlivin, budete se o ně s láskou starat. Nepotřebujete žádné drahé čističky vzduchu. Pořádný pás zeleně ve vaší domácnosti vám udělá tu nejlepší službu.

Tady je mé království!

Jsou zdi vašeho příbytku zútulněny nějakým uměleckým dílem? Pokud ne, není nic jednoduššího, než si nějaké sami vytvořit. Stačí se podívat na pár video tutoriálů. Zadejte si „easy art“, „acrylic ocean“, nebo třeba „quick painting“ a nechte se inspirovat návody. Už víte, jaká krása vám bude dělat radost v obývacím pokoji?

Budete se domů skutečně těšit. Prázdná místa budou zaplněna a u vás doma se rozhostí příjemný pocit a radost. Dodejte svému příbytku maličkosti, na kterých skutečně záleží.