Víno Old Porter zahřeje u srdce

Chystáte se k přátelům na návštěvu a rádi byste sebou jako dárek přinesli kvalitní víno? Zapomeňte alespoň na chvíli na lahodná moravská vína a darujte španělské víno Old Porter.

Perla mezi španělskými víny – víno Old Porter

Španělské víno Old Porter je perlou mezi tamějšími víny a díky www.oldporter.cz se o něm můžete dozvědět více a třeba jej ochutnat i Vy. Víno pochází ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Tato vinařská oblast je proslulá především svými sladkými víny, která se vyrábí z odrůdy Pedro Ximénez. K nejlépe hodnoceným vinařským sklepům patří z oblasti Montila- Moriles je Bodegas Pérez Barquero. Vinařství bylo založeno před více než sto lety a od té doby dosáhlo mnoha významných ocenění. To je odrazem kvalitní práce, kterou tamější vinaři pravidelně odvádí. Z odrůdy Pedro Ximénez vinaři vyrábí jedinečná sladká i suchá vína. Jedinečné klima, které v Andalusii panuje, podporuje vynikající podmínky pro pěstování hroznů, jejich sklizeň a vývoj nových vín. Vína z vinařství Bodegas Pérez Barquero je možné koupit ve 45 zemích světa a Česká republika patří k nim.

Ochutnejte růžové víno Old Porter

Katalog BMC Brno nabízí hned tři druhy španělského vína Old Porter a to Old Porter pink, Old Porter Rich Sweet Wine a Old Porter White Sweet Wine. Hledáte-li víno, které bude nejen dobře chutnat, ale bude také jemným pohlazením po duši, pak doporučujeme ochutnat předem Old Porter pink. Víno Vás očaruje svou růžově zářící barvou s jemnými odlesky. Vůni nazrálých malin a brusinek si doslova zamilujete. Lahodnost tohoto vína ucítíte ještě dlouho na patře. Kdo ochutná růžové víno Old Porter, bude jej chtít mít ve svých zásobách znovu a znovu. Víno je vhodné pít jako aperitiv i jako digestiv. Můžete jej pít i jen tak s kostkami ledu. Víno se tak stane příjemným osvěžením především v horkých dnech na konci prázdnin. Podávat jej můžete rovněž ke sladkým dezertům a ostatním pokrmům.