Tipy na dárky k promoci

Hledáte vhodný dárek k promoci, který za Vás řekne, jak moc si ceníte úsilí svých dětí, které do svého studia během několika let vložili?

Jaký vybrat dárek k promoci?

Dárek k promoci může mít nespočet podob. Zeptáte-li se ve svém okolí vystudovaných vysokoškoláků na to, co dostali od svých nejbližších za úspěšně absolvované studium, pravděpodobně obdržíte podobnou odpověď. Většina z nich totiž odpoví nové hodinky, šperk, luxusní sadu per nebo dovolenou. Dárek k promoci by měl být něčím nevšední, aby se na něj jen tak nezapomnělo. To znamená, že pokud úspěšná absolventka vysoké školy ráda čte, pravděpodobně ji úplně nebudete „šokovat“ poukázkou do oblíbeného knihkupectví, neboť ty největší bestsellery bude mít přečteny. Kdo chce být však při výběru dárku k promoci originální, rozhodně by neměl přehlédnout jedinečné zážitky od společnosti Allegria, jejíž aktuální nabídku na zážitky objevíte zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/. Zážitky od Firmy na zážitky jsou totiž plné nezapomenutelných okamžiků i skvělých nápadů. Vzpomínka na ně zůstane ještě dlouho po promocích v paměti.

Čím udělat jen tak radost?

Třebaže adrenalinu během studia bylo více než dost, můžete nadšence adrenalinových sportů obdarovat poukázkou na tandemový seskok, bungee jumping nebo flyride. Naopak milovníci silných vozů neopovrhnou projížďkou v luxusním voze Ferrari 458 Italia. Úspěšné mladé dámy mile překvapíte poukázkou na luxusní čokoládovou masáž nebo voucherem na wellness zážitky. Také dárky pro radost chytnou obdarovanou osobu u srdce. Eurovíkend pro dva, den v Hamleys nebo kurz výroby čokolády jsou jen stručným výtahem z toho, co vše lze s Firmou na zážitky v letošním roce zažít.