Připravte svoji zahradu na novou sezónu

Každý majitel zahrady, skleníku i sadu ví, že jarní čas je období, kdy na něj čeká velké množství práce. Musí totiž zahradu, sad či skleník připravit na nadcházející sezónu. Velkým pomocníkem při této práci jsou kvalitní zahradní stroje a nářadí. To nabízí e-shop elimstore.cz.

Pomocníci nejen pro zahradu

V železářství sice některé druhy nářadí pořídíte, ale není nad to porozhlédnout se ve specializovaných prodejnách a po kvalitních značkách. Mezi takové patří nářadí Fieldman. Zahrádkáři zajisté uvítají kvalitní sekačky na trávu či krovinořezy, které má tato značka ve svém sortimentu. Samozřejmostí jsou i náhradní díly.

  • Sekačky na trávu

Aby trávník prospíval, je potřeba se o něj pečlivě starat. Kromě hnojení jde především o sekání trávy. Ty tam jsou doby, kde se sekalo ručně, pomocí kosy. V současné době si můžeme pořídit šikovné pomocníky v podobě sekaček na trávy. Ty mívají několik pozic pro nastavení výšky sečení, záleží tedy, jaký typ trávníku chceme na zahradě mít. Součástí většiny modelů je i sběrný koš na posekanou trávu. Při výběru sekačky berte tedy v úvahu jeho objem, který závisí na velikosti sekané plochy.

  • Nůžky na plot

V nabídce společnosti Eli M Store naleznete jak nůžky elektrické, tak i akumulátorové. Akumulátorové nabízejí větší variabilitu, díky absenci kabelů a nacházejí si tak stále více příznivců.

Tip pro vás

Velkým pomocníkem jsou aku nůžky s teleskopickou rukojetí. Mají malou hmotnost a můžete jim stříhat i vyšší ploty. Kromě toho mají dvě různé lišty, které se velmi snadno vyměňují. Otočná hlava umožňuje nastavit 4 různé polohy. Velkým pomocníkem je také indikátor nabití baterie.

  • Drtiče

Vzhledem k tomu, že při péči o zahradu se neobejdeme bez odpadu v podobě větví či listí, můžeme jej velmi snadno zpracovat díky drtičům. Pokud uvažujete o jeho pořízení, sáhněte do nabídky takových modelů, jejichž součástí je i box na odpad.