Originální dortíky můžete mít i na Velikonoce

Velikonoce jsou jarní svátky, které si zaslouží nejen originální dekorace, ale také netradiční sladkosti pro slavnostní stůl a dokonalé velikonoční dárky. Pro tuto příležitost můžete využít nabídku e-shopu frutiko.cz. Naleznete zde stylové a originální dekorace pro slavnostní tabuli v podobě květin vytvořených z čerstvého ovoce a kvalitní čokolády. Pochutnat si tak můžete na ananasu, různých druzích melounů, kiwi, jahodách, banánech, hroznovém vínu nebo pomerančích. Kromě toho může být ovocná květina skvělým dárkem k velikonoční pomlázce pro všechny vyznavače zdravého životního stylu. Na své si však přijdou i milovníci sladkého, neboť i na ně Frutiko myslí a to v podobě dortů a dortíků s velikonočními motivy.

Tipy pro vás

Ozdobte svůj stůl nebo si pochutnejte na velikonočních cupcakes. Jedná se o malé buchtičky pečené v papírovém košíčku. Jejich povrch je rovný a dozdobený krémem nebo barevným potahem s dekorací a velikonočními motivy. Pro jejich přípravu se využívají pouze kvalitní druhy surovin, mezi něž patří mléko, máslo, kvalitní druhy mouky a oleje nebo kakao. Cupcakes si můžete objednat a nechat doručit. Vaše objednávka je připravována těsně před doručením, což je záruka čerstvosti a přiveze vám ji speciálně vyškolený kurýr.

Chcete-li originální dorty pro děti, i ty v nabídce společnosti naleznete. Vzhledem k tomu, že pro děti je dort na jejich narozeninové oslavě prioritou číslo jedna, musí být originální a nezapomenutelný. A na to samozřejmě ve společnosti Frutiko myslí. Těšit se tak můžete na nádherný, dvoupatrový narozeninový dort Zmrzlina, jehož povrch zdobí fondán nebo na dort s jahodami v čokoládě či s motivy ZOO a zvířátek. Samozřejmostí je i jméno oslavence, které bude dort zdobit. Můžete si objednat i dort na oslavu narození miminka.