Nevíte, kam na dovolenou? Zkuste chorvatský Omiš

Chorvatsko patří mezi oblíbené destinace českých turistů a jeho obliba mezi lidmi nijak neklesá, už jen pro jeho krátkou vzdálenost. Chorvatsko svou rozmanitostí toho má opravdu hodně, co nabídnout. Oblázkové pláže, průzračné moře, romantická i divoká příroda, hory, tajemné jeskyně, ale také srdečnost a pohostinnost Chorvatů každoročně přilákají miliony turistů, kteří se do této krásné země rádi opakovaně vracejí. Krásných konkrétních míst, která můžete v Chorvatsku navštívit existuje nespočet. Mezi oblíbené destinace patří malé chorvatské městečko Omiš.

Objevte krásy Omiše

Malebné, tajemné městečko Omiš, které bývlo kdysi sídlem pirátů, kteří patřili k těm nejnebezpečnějším, leží ve Střední Dalmácii nedaleko Splitu v ústí řeky Cetiny s překrásným kaňonem, který je největší chloubou městečka Omiš. Městečko obklopuje majestátní pohoří Dinara s divokou přírodou, krásné olivové háje a staré vinice. Pokud milujete nádherné přírodní úkazy, je Omiš tou nejlepší volbou a cesta do Chorvatska se může začít plánovat.

Kde se ubytovat?

Počasí v Chorvatsku dovoluje ubytování prakticky v jakémkoliv typu zařízení. Pokud máte špatné zkušenosti s cestovními kancelářemi a rádi cestujete na vlastní pěst – což vyjde značně levněji, když neplatíte žádné vysoké provize cestovním kancelářím – zařiďte si ubytování na webových stránkách ubytovanivchorvatsku.cz, které zprostředkovávají ubytování i s kontaktem na majitele, který se s vámi také domlouvá na všech dalších podrobnostech.

V nabídce tak naleznete hotely, bungalovy, penziony pro skromné i ty nejnáročnější klienty. Podmínky si sjednáváte jen vy sami a můžete si takto naplánovat dovolenou po celém Chorvatsku. Zamluvíte si ubytováni vždy jen na pár dní a pak se přesunete na další místo a nic vám nebrání procestovat celou Dalmácii nebo rovnou celé Chorvatsko.