Levné, ale přínosné změny, které u auta oceníte

Auto je nepostradatelným prostředkem pro většinu z nás. Je vhodné se o něj pravidelně starat a tím nejsou na mysli jen náklady na opravu a přezutí, ale především investice do doplňků, které zlepší jeho vzhled a prodlouží životnost vozu. Ne každý řidič ví, jaké možnosti se mu nabízí, proto si je představíme.

Vylepšení exteriéru

Pokud nemáte to štěstí a nedisponujete alu koly, zajisté víte, jak nevzhledně mohou vypadat plechové disky bez plastových poklic. Plastové poklice nejsou drahé, disky s nimi získají větší ochranu a vůz bude vypadat podstatně lépe. Je tu i další zajímavý doplněk, plastové lemy blatníku ochrání oblast kolem kol. Odletující voda a kamínky způsobí, že je oblast blatníku poškrábaná a rezavá. Plastové lemy blatníku tuto část vozu ochrání.

Ze stejného důvodu se vyplatí pořídit i deflektor přední masky, ten zase ochrání přední část vozu před odletujícími kamínky, navíc na voze vypadá skvěle. Pokud máte SUV, pickup nebo dodávku, měli byste zvážit také boční nášlapy pro vůz. Tento doplněk vypadá u každého většího vozu skvěle, podpoří jeho robustní vzhled a zároveň se vám bude lépe vystupovat a nastupovat.

A co interiér?

V interiéru jsou nejvýraznější sedačky, u nich byste měli zvážit autopotahy Jde o minimální investici, která ochrání vaše sedačky před nepříjemnými skvrnami od potu, jídla a nápojů. Také ochrání sedačky před opotřebením a po letech mohou vypadat pořád jako nové.

Stejně jako sedačky můžete pořídit i potah na volant, který se bude lépe držet a bude méně opotřebený. Doporučujeme také včas vyměnit autokoberce, nejsou drahé a pokud ty současné jsou poškozené nebo nevzhledné, nové autokoberce výrazně podpoří vzhled interiéru. Z drobných investic do vylepšení vašeho vozu zajisté budete mít radost nejen vy, ale i ostatní pasažéři.