Ke koupi nové dodávky existuje mnoho důvodů

Při koupi nové dodávky máte na výběr ze stovek možností. Mezi nejžádanější značky dodávek patří bezesporu Opel. Spolehlivost, velký výběr a přijatelná cena motivuje nejen podnikatele otevřít web nasedniajed.cz a vybrat si ideální novou dodávku na míru pro své potřeby. Nové dodávky mají mnoho výhod.

Nová dodávka vám ušetří peníze

Čím efektivněji si naplánujete trasu, tím více toho stihnete v dostupném čase a tím více za to dostanete zaplaceno. Porouchaná dodávka nebo dodávka, která potřebuje opravu, odstavená na silnici, rozhodně nevydělává peníze. Čím je dodávka starší, tím je pravděpodobnější, že bude potřebovat údržbu a tím větší je pravděpodobnost, že se porouchá, zvláště v zimním období. Když vás tedy vaše stará dodávka zklame, platíte dvakrát. Za prvé platíte za opravy (které budou každopádně pravděpodobně více na starším vozidle), ale také platíte v práci – peníze, které nevyděláváte, když nejste venku. Najednou začíná „levná“ varianta, koupit opotřebovanou starou dodávku, vypadat draze. Provozování staré dodávky je nejdražší z falešných ekonomik.

Nové dodávky jsou bezpečné

Ať už se rozhodnete pro novou dodávku k soukromým účelům nebo pro valník s plachtou k firemním potřebám, nové vozy poskytují více bezpečí.

Technologie vozidel se neustále zlepšuje. Technologii, která byla k dispozici pro prémiové vozy vyšší třídy jen před několika lety, lze nyní nalézt v nových dodávkách, stejně jako specifickou technologii vyvinutou pouze pro užitková vozidla. Má vaše stará dodávka vestavěnou dotykovou obrazovku, parkovací senzory, couvací kamery, asistent pro jízdu v jízdním pruhu, adaptivní tempomat, asistent bočního větru, kontrolu stability, vyhřívaná sedadla a klimatizaci? Synchronizuje se s vaším smartphonem? Pokud ne, nezlepšila by se vaše práce řidiče? Nebyla by kabina, kde trávíte většinu času, příjemnějším, odpočinkovým a bezpečným místem k sezení? Samozřejmě, že ano. Mrkněte na web nasedniajed.cz a vyberte si novou dodávku k bezpečnější a pohodlnější jízdě.