Kde nechat kvalitně umýt auto?

Jaro začíná klepat na dveře a s ním také počty aut, které se objevují na silnicích. Mnozí řidiči, než vyjedou na první jarní výlet, vyrazí nejen do pneuservisu, ale také navštíví myčku. Pokud zrovna uvažujete, jak rozšířit Vaše služby na benzínové pumpě, v pneuservisu nebo třeba u prodejny na vesnici, vězte, že právě zainvestování do kvalitních modulárních boxů, je sázkou na jistotu.

Nejčastější využití automyček BKF CarWash

Mnohaleté zkušenosti ve výrobě a následně také s prodejem automyček má společnost BKF CarWash. Tyto mycí boxy byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám lokalit s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Jsou tedy proto nejčastěji využívány právě jako doplňkové služby výše uvedených institucí. Setkat se s nimi můžete také u stanic technické kontroly. Řidiči motorových vozů rádi využívají možnost spojit dvě služby v jedné instituci. Je pro ně mnohem pohodlnější vyřídit potřebné a přitom odjet s naleštěným a čistým autem. I díky tomu se bezkontaktní myčky dostávají do popředí stále častěji.

Výhody automyček BKF CarWash

Myčka aut od společnosti BKF CarWash může nabídnout až šest mycích programů, které se postarají o důkladné odstranění nejrůznějších nečistot. Veškeré informace o výběru vhodného místa i jednotlivých mycích programech najdete na webovém portále společnosti BKF CarWash a to konkrétně zde bkfcarwash.cz. Kromě toho automyčky BKF CarWash poskytují svým uživatelům také celou řadu bonusových výhod. K té nejoblíbenější bezpochyby patří jedna z nejkomplexnějších nabídek platebního systému. Bezhotovostní platba je po použití automyčky BKF CarWash naprostou samozřejmostí. Značné výhody přináší také BKF věrnostní program.