Kam za zábavou na jaře?

Jaro nám pomalu klepe na dveře a hledáte-li tip, kam na jaře vyrazit za zábavou jste na správném místě.

Zážitky pro firmy, kamarády a aktivní rodiny se dají dneska sehnat jedním kliknutím na internetu. Na vás bude se tou spoustou zážitků prokousat a vybrat pro vás tu pravou aktivitu. Pro firemní teambuildingové akce jsou nejlepší aktivity, při kterých budete muset spolupracovat jako team ve vypjatých podmínkách. A při kterých se budete muset spoléhat jeden na druhého. Třeba zjistíte, že kolega, který se v práci moc neprojevuje, je v soukromí celkem vtipný týpek. Vyrazte třeba na paintball a zjistíte, že zábavu si můžete užít v každém věku.

Máte ve firmě milovníky vody a vodních sportů? Domluvte si rafting v peřejích s výcvikem. Asi poprvé neprojedete celou slalomovou dráhu na jedničku, možná se i nedobrovolně vykoupete, ale zažijete spoustu legrace, na kterou budete i po letech s kolegy a kamarády s láskou vzpomínat.

Jste majitelem firmy?

Teambuilding je ve firmě velmi důležitý, to jistě víte. Kromě společných zážitků se zaměstnanci, kde poznáte povahu svých zaměstnanců mnohem lépe než v rámci pracovní doby, je důležitou součástí vedení týmu také motivace a různé benefity a odměny za dobře odvedenou práci. Zážitky jsou také skvělým způsobem, jak své zaměstnance motivovat. Na webových stránkách www.zazitky-pro-firmy.cz najdete nejen přes 1300 tipů na skvělé teambuildingové akce a pobyty, ale i benefiční programy. Stravenky jsou již dávno out. Zkuste své obchodní zástupce a nejlepší pracovníky motivovat k lepším pracovním výsledkům bonusovým programem a zaměstnaneckými benefity v podobě voucherů na wellness pobyty a zážitky.