Jakou vybrat volnočasovou aktivitu pro půlroční dítě?

Máte doma malé dítě a pomalu se porozhlížíte po společných volnočasových aktivitách? Přihlaste se do plavání kojenců. Jedny z nejlepších kurzů nabízí také Centrum trvalého zdraví Cordeus.Více informací o relaxačních možnostech v  tomto zdravotním centru se dočtete zde app.cordeus.cz/service/19/.

Proč začít s plaváním kojenců již kolem půl roku?

Kurzy plvání kojenců jsou v poslední době čím dál tím oblíbenější. Díky široké nabídce kurzů plavání je možné vyjít vstříc i těm nejnáročnějším maminkám. Plavání kojenců Praha 6 je velmi příjemnou aktivitou, jak pro děti, tak také pro jejich maminky. Velmi snadno totiž mohou najít novou zálibu, kterou si zamilují obě zúčastněné strany. Mnohé maminky si tento kroužek oblíbí také z důvodu toho, že se budou moci seznámit s maminkami stejně starých dětí. Třebaže se tvrdí, že s plavání je vhodné začít co nejdříve, nikdy není pozdě. Některé děti se se základy plavání seznamují již v prvních týdnech svého života formou vaničkování. Dítě se tak hravou formou již v brzké době po porodu naučí nemít strach z vody. Rodičům, kteří nemají možnost začít s domácím vaničkováním, se doporučuje zahájit kurzy plavání s jejich dětmi kolem šesti měsíců.

Kde se nechat hýčkat ájurvédskou masáží?

Kurzy plavání probíhají v příjemném prostředí Centra trvalého zdraví Cordeus v Praze a prostředí je upraveno tak, aby splňovalo co nejpřísnější podmínky pro plavání takto malých dětí. Během každé lekce si děti hravou formou zacvičí, zadovádí a naučí se novým plaveckým dovednostem. Lektorky si kladou za cíl především u dětí vzbudit pozitivní stav k vodě. Pobyt ve vodě je doprovázen říkánkami, básničkami a písničkami. Děti získají pocit bezpečí a prohlubují si vztah se svými rodiči. Pomalými krůčky začínají důvěřovat svým rodičům také v doposud neznámém prostředí. Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí také nespočet relaxačních možností pro dospělé. Novou energii také na mateřské dovolené můžete získat prostřednictvím ájurvédské masáži Praha a odstranit nejrůznější potíže s pohybovým aparátem Vám pomůže fyzioterapie Praha 6.