Elegantní a praktický doplněk. Peněženka

Už i u nás jsou možné platby telefonem, ale peněženka je pro každého stále nezbytností. Byť jenom na platební karty a doklady. Peněženka však není jen potřebnou nezbytností, pro mnohé je také elegantním módním doplňkem. Pro ženy i pro muže. Ať už preferujete luxusní extravagantní kousky nebo minimalistické kožené peněženky v čistých liniích. Specializovaný e-shop Bagalio.cz vám nabízí spoustu modelů a vybere si opravdu každý. Elegantní dáma i praktický cestovatel. Peněženky je možné pohodlně filtrovat podle materiálu, barvy a ceny.

Bezpečí na prvním místě

Zejména, co se týče vašich peněz a platebních karet. Jistě jste zaregistrovali častá zneužití bezkontaktních platebních karet, předeším v zemích s horší ekonomikou a zvýšenou kriminalitou. Tomuto však můžete snadno předejít. Ochranné obaly bezkontaktních karet, tzv. RFID ochrana, mohou být integrovány přímo do peněženek. Zabezpečíte tak svoje karty. Pouzdra zabraňují načtení pasivních čipů a zneužití karet. Zejména na dovolené tuto vychytávku oceníte. Peněženky s RFID ochranou pořídíte také na e-shopu Bagalio.cz.

Peněženky pro pány

Pánové si potrpí na kvalitní zpracování a materiály. Často tedy volí pánské kožené peněženky v klasickém konzervativním provedení. I pokud peněženku kupujete jako dárek, s reprezentativní koženou peněženkou Strellson určitě nic nezkazíte. Pokud je obdarovaný sportovněji založený a na eleganci si tolik nezakládá, vybírejte z široké nabídky praktických textilních peněženek.

Peněženky pro dámy

To je kapitola sama pro sebe. Pokud kupujete peněženku jako dárek pro dámu, budete to mít o dost složitější. Nejen velikost, tvar, provedení, počet přihrádek, ale také značka a barva jsou pro mnohé dámy velmi důležité. Některé preferují detailně propracované ale nenápadné modely, jiné zase extravagantní kousky v křiklavých barvách, které upoutávají pozornost. V e-shopu Bagalio.cz naleznete opravdu široký výběr. A pokud byste se s dárkem netrefili, není problém peněženku vyměnit či vybrat něco jiného z nabízeného sortimentu.