Co podniknout na jaře?

S nadcházející jarní sezónou začneme častěji vyrážet do přírody a na různé výlety za poznáním. Pokud chcete poznat nejen krásy České republiky, ale i hranice svých možností, přinášíme vám pár tipů, kam se letos na jaře vydat za zábavou.

Bungee jumping

Milovníci velké dávky adrenalinu určitě nepohrdnou neobyčejným zážitkem, jakým bungee jumping Zvíkov beze sporu je. I když si to mnozí nemyslí, je bungee jumping jednou z nejbezpečnějších adrenalinových aktivit. Překonejte svůj strach a pud sebezáchovy. Při skoku ze Zvíkovského mostu ucítíte strach, příval adrenalinu a neobyčejný pocit lehkosti, pokud svůj strach překonáte a skočíte. Tím, že se zastavíte těsně nad hladinou Orlíku, má tato aktivita neskutečné kouzlo. Máte rádi filmy? Určitě vás zaujme, že na Zvíkovském mostě můžete vyzkoušet nejen bungee jumping a ohromující výhled. Než si půjdete vyzkoušet pevnost vašich nervů a bungee lana, podívejte se na film „Hon za svobodou“, americkou komedii. Některé záběry z tohoto filmu byly pořízeny právě na tomto mostě.

Tančící dům

Máte vysoký tlak, slabé nervy a raději se věnujete klidnějším aktivitám? Máte rádi Prahu, její historii, romantické výlety a gurmánské zážitky? Nadělte si noc v jednom z nejluxusnějších hotelů v Tančícím domě. Spojte procházku romantickou Prahou s těmi nejlepšími jídly z nabídky restaurace Tančícího domu. Večerní výhled na osvětlenou Prahu z pokoje vašeho stylově zařízeného pokoje nikdy nezapomenete. Tančící dům Praha nabízí nejen romantické rozmazlování. Je skvělým výchozím bodem pro výlety po celé Praze. Noc v Tančícím domě je především skvělou volbou pro oslavy výročí a romantické víkendy ve dvou.

Jak bungee zážitek, tak i romantická noc v Tančícím domě jsou mimo jiné také skvělým dárkem. Na internetové stránce https://www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy najdete nejen tyto, ale i další stovky podobných zážitků. Nebojte se rozmazlovat sebe a své blízké a zažijte letos na jaře pořádné dobrodružství. Vzpomínky jsou zážitek na celý život.