Cesta dronů od armády ke světelné show

Když se v médiích objevily první drony, většina z nás jen užasle hleděla. Zařízení, které mělo především pomáhat, začala využívat armáda. Přidávaly se ostatní obranné složky a netrvalo dlouho, drony byly dostupné v obchodech skrz na skrz celým světem. Díky dronům můžeme vidět krajinu z jiné perspektivy, pořídit si fotografie a videa z úhlů, o kterých se nám dříve ani nesnilo.

Postupem času drony nejen pomáhají, ale jsou také zdrojem poučení a zábavy. Bylo jen otázkou času, kdo vymyslí synchronizaci několika desítek dronů v souladu s hudbou a světly a vytvoří neuvěřitelnou světelnou show na noční obloze. Magicdrones.cz je web společnosti, kde můžete drone show nejen vidět, ale dokonce si ji také objednat.

Objednejte si dronovou show na firemní večírek, oslavu, svatbu

Drony se poprvé dostaly do povědomí veřejnosti počátkem 21. století, kdy je Spojené státy používaly v Afghánistánu. Jejich kořeny však lze vysledovat až do první světové války, kdy se země předháněly ve vývoji bezpilotních letounů.

Drony, dříve používané výhradně armádou, se v současnosti používají v mnoha jiných odvětvích – od pátracích a záchranných operací a leteckého fotografování až po rozvoz jídla a běžné rekreační využití. Své místo si drony našly i v zábavním průmyslu, dronové světelné show fascinují fanoušky po celém světě a nyní je tato možnost i v České republice a na Slovensku.

U společnosti magicdrones.cz si můžete objednat dronovou show podle vlastních představ. Barevné variace, hudba a zvukové efekty, ale také celková vizualizace může být přizpůsobena vašim přáním a požadavkům. Na obloze se díky dronům může objevit logo vaší firmy, když pořádáte večírek; snubní prsteny nebo vaše iniciály, když se chystáte svou milou (nebo milého) požádat o ruku; obrazce z vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu – možnosti jsou zcela nekonečné.