Bazar nákladní techniky

Firmy i jednotlivci, ale zejména obchodníci s nákladními vozidly a další nákladní technikou mohou již více než deset let vyžívat unikátní službu, kterou je bazar nákladních aut. Podle svých představ si tak každý může vyhledat a koupit nákladní vozidlo, přívěs, komunální techniku či náhradní díly, aniž by opustil pohodlí svého domova či kanceláře.

Na tomto internetovém obchodu najdete webové stránky Truck 1, kde je široký sortiment nejen nákladních vozidel, přívěsů a komunální technik, ale také různých nástavců a dalšího příslušenství, stavebních a zemědělských strojů, které lze nejen kupovat, ale i nabízet k prodeji.

Jak postupovat?

Podmínkou je zaregistrování, což platí pro jednotlivce i pro firmy. Zaregistrování je zdarma a zaručuje, že se zaregistrovaná fyzická či právnická osoba stane plnohodnotným členem Tuck 1. Každý člen si pak může na těchto stránkách vybírat z bohaté nabídky nákladních vozidel a další nákladní techniky, nebo zadávat své nabídky. Webové stránky umožňují registrovaným členům vyhledávat potenciální prodejce, kteří se svými nabídkami nejlépe splní představy zadavatele inzerátu, tedy zájemce o koupi. Jelikož je Truck 1 mezinárodním bazarem, je jeho nabídka nepřeberná a stejně tak je široký okruh zájemců o koupi vašeho náklaďáku či jiné nákladní techniky.

Jak se na webovkách orientovat?

K usnadnění hledání je internetový bazar Truck 1 rozdělen do několika kategorií a podkategorií. Zájemce o koupi se tak nemusí probírat tisícovkou nabídek, jelikož se za použití filtrace rychle dostane k nabídce, která je zajímá.

Další služby Truck 1

Webové stránky Truck1 umožňují nejen prodej nákladní techniky či její nákup, ale zaregistrovaní členové mají právo zde umisťovat kromě svých inzerátů také reklamu své firmy. Podobu reklamy si každý může vybrat a ještě ji zvýraznit kontrastní barvou. Specialitou jsou reklamy označené heslem TEST přispůsobené speciálním nabídkám, slevám či prodejním akcím.